O INWESTYCJI

Aura Park  to eleganckie osiedle , które powstaje w Płońsku przy ul. Letniej. W pierwszym etapie inwestycji dla naszych klientów, oprócz prestiżowej i wygodnej lokalizacji, mamy przeznaczone ponad 47 przestronnych mieszkań, 14 miejsc parkingowych na parkingu naziemnym oraz 34 w podziemnej hali garażowej. Kompleks będzie miał własny dziedziniec oraz plac zabaw dla dzieci. Zakończenie inwestycji planowane jest na drugą połowę roku 2021.

IDEALNE MIEJSCE DLA RODZINY

Osiedle Aura Park to wymarzone miejsce dla rodziny. Śródmiejska lokalizacja inwestycji powoduje , iż w najbliższej okolicy znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia takie jak centrum handlowe, sklepy spożywcze, szkoły, przedszkola, urzędy, sklepy, kościół. Osiedle charakteryzować się będzie ciszą i spokojem.

LOKALIZACJA, PRESTIŻ JAKOŚĆ I WYGODA

Aura Park to pierwsza tego typu inwestycja w Płońsku. Oprócz walorów związanych z lokalizacją swoich klientów chcemy przyciągnąć różnorodnością oferty, jakością stosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania oraz na indywidualizm naszych klientów oferując również mieszkania do aranżacji, a także imponujące tarasy na dachu czy apartamenty typu penthouse.

Umów się na spotkanie !
Zadzwoń: +48 501 933 334
Już teraz zarezerwuj swoje mieszkanie.